logo logo

درباره ما

شرکت «ارتباط سازان مبتکر آرمان های تجاری» با نام تجاری «اسمارت» در سال 1395 با راه اندازی فروشگاه اینترنتی "اسنوا" فروش اینترنتی لوازم خانگی ایرانی را آغاز کرد.
"فروشگاه اینترنتی اسنوا" مرجع تخصصی بررسی و فروش اینترنتی کالای لوازم خانگی اسنوا در ایران است که لوازم خانگی را در گروه‌های محصول مختلف مانند گروه برودتی، گروه پخت و پز، گروه لوازم خانگی کوچک با تنوعی بی‌نظیر عرضه می‌کند.
" فروشگاه اینترنتی اسنوا " فضایی فراهم کرده که در آن، کاربران و مشتریان می‌توانند به خوبی اطلاعات لازم برای خرید محصولات لوازم خانگی اسنوا را دریافت کرده و با حق انتخاب بالا از بین کالاهای متنوع، کالای مورد نظر خود را از وب‌سایت shop.snowa.ir انتخاب کرده و با حداکثر اطمینان خریداری کنند. همواره بهترین انتخاب و بهترین خدمات، شایسته مشتری ما است.
" فروشگاه اینترنتی اسنوا " از دریافت کنندگان نماد اعتماد الکترونیکی از مرکز توسعه تجارت الکترونیکی وزارت صنعت ،معدن و تجارت بوده و به عنوان حامی تولید کننده داخلی لوازم خانگی، سبد کاملی از محصولات را برای خرید در اختیار مشتری قرار می‌دهد.
تسهیل فرآیند ارزیابی محصول توسط مشتری، مقایسه آن از نظر امانات با محصولات دیگر و در نهایت، خرید آسان و ایمن، نیازمند بستر نرم‌افزاری و فنی مناسب است که از آغاز فعالیت " فروشگاه اینترنتی اسنوا " ، در اولویت دستور کار قرار گرفت.
برای " فروشگاه اینترنتی اسنوا " بسیار مهم است که کاربران کالای مورد نیاز خود را به درستی با دقت بالا و بیشترین سهولت انتخاب کنند و در این راستا، از هیچ تلاشی برای بالا بردن کیفیت خرید مشتریان خود دریغ نکرده و همواره تلاش می‌کند تا در طول فرآیند خرید(پیش، حین و پس از خرید) بیشترین ارزش را برای کاربران و مشتریان خود خلق کند.
کارکنان فنی و پشتیبانی " فروشگاه اینترنتی اسنوا " نهایت تلاش خود را به عمل می‌آورند تا با ارائه با‏کیفیت‏‌ترین و به‏‌روز‏ترین سرویس‏‌های مبتنی بر وب و تسهیل تمامی فرآیندهای بررسی، انتخاب و خرید کالا در وب سایت ، خدماتی شایسته و تجربه‌ای خوشایند را برای مخاطبان خود به ارمغان آورند.
مرکز پشتیبانی مشتریان به منظور ارائه بهتر خدمات به مشتریان و ارتباط مستقیم جهت خدمات پس از فروش در حال فعالیت است و مشتریان می‏‌توانند در صورت تمایل برای استفاده از خدمات پس از فروش مانند ارجاع برای تعمیر، تعویض کالا و یا باز‏ پس ‏دهی سفارش‏ با این مرکز تماس حاصل نمایند.

ادرس: اصفهان، مسجد سید ، کوچه پشت باروی [5-14] ، خیابان آیت اله بیدآبادی ، پلاک -1 ، طبقه همکف ، واحد 2 - فروشگاه اسمارت